Закарпатські поліцейські на вихідні виявили три автомобілі з підробленими документами

12.03.2017

Працівники Мукачівського відділу поліції  з нагляду за безпекоюдорожнього руху виявили три транспортні засоби у яких документи викликали сумніви щодо правдивості. Два факти зафіксовано в самому Мукачеві та ще один у Сваляві

Ввечері, 11 березня інспектори поліції з нагляду за безпекою дорожнього руху зупинили в Мукачеві автомобіль  марки «Volkswagen Golf». Під час перевірки документів працівники поліції помітили, що номер кузова не співпадає з номером, який вказаний в свідоцтві про реєстрацію автомобіля.

Того ж дня, по вул.Шенборна у Мукачеві поліцейські зупинили автомобіль«Audi A 4», за кермом якого перебував 25-річний мешканець Мукачівського району. Водій керував транспортним засобом не маючи водійського посвідчення. А при перевірці документів було встановлено, що номерніагрегати автомобіля не відповідають транспортному  засобу. 

Наступного дня вже у Сваляві поліцейські зупинили автомобіль «ВАЗ-2102» за порушення правил дорожнього руху. При перевірці документівправоохоронці помітили, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу має явні ознаки підробки. 

Всі вказані транспортні засоби та документацію на них вилучили слідчі. Самі автівки поміщені на спецмайданчик поліції. За всіма фактами наразі триваютьперевірки. 

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області