Працівники поліції разом із представниками регіонального сервісного центру МВС організували заняття з ПДР для команди ЮІР

11.05.2016

Напередодні обласного конкурсу юних інспекторів руху, команда ЮІР Великолазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородського району, мали змогу повторити Правила дорожнього руху на базі територіального сервісного центру № 2141, що в м. Ужгороді.

Сьогодні, представники регіонального сервісного центру МВС разом із відділом безпеки дорожнього руху ГУ НП в Закарпатській області, організували заняття з вивчення Правил дорожнього руху для команди юних інспекторів руху Великолазівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району, на базі територіального сервісного центру № 2141, який знаходиться в м. Ужгороді. Команда ЮІР цієї школи у 2015 році виборола третє місце на обласному етапі конкурсу, тому діти з великим задоволенням взяли участь у занятті, з метою вдосконалення своїх знань, адже 14 травня вони братимуть участь в обласному конкурсі юних інспекторів руху.

Навчання проходили в довільній формі. Діти мали змогу по-дорослому провірити свої знання, так як займалися в класі, де здають іспити майбутні водії. Всі незрозумілі для дітей питання, професійно прокоментував представник територіального сервісного центру. Він також дав змогу кожному по декілька разів пройти тести, для того щоб краще запам’ятався пройдений матеріал.

Працівникам сервісного центру МВС та працівникам поліції хочеться щиро вірити, що сьогоднішнє заняття допоможе дітям здобути хороше місце на обласному конкурсі ЮІР.

Відділ безпеки дорожнього руху УПД  ГУ НП в Закарпатській області