Поліція Закарпаття щодня бореться з несанкціонованою торгівлею ялинками

26.12.2016

Для попередження незаконної вирубки хвойних дерев на території Закарпатської  області щоденно залучається майже вісім десятків поліцейських

З 23 грудня на території краю співробітники поліції спільно з працівниками лісгоспів та учасниками громадських формувань відпрацювали 20 ринків, торгівельних майданчиків та потенційних місць стихійної торгівлі. Крім цього було виставлено 6 заслонів біля лісових масивів, перевірено 93 одиниці транспорту на наявність хвойних дерев без документів. Правоохоронці також перевіряють рухомий склад залізничного транспорту на предмет наявності несанкціоновано зрубаних ялинок. За три дні працівники поліції Закарпаття перевірили 8 лісопереробних підприємств.

Загалом правоохоронці склали 6 протоколів за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто торгівля з рук у невстановлених місцях. Таке правопорушення карається  накладенням штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі. Загалом було вилучено півсотні дерев.

Нагадаємо, що в період новорічно-різдвяних свят Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області проводиться ряд оперативно-профілактичних заходів для виявлення правопорушень, пов’язаних з незаконним розповсюдженням піротехнічних засобів та вирубкою дерев хвойних порід.

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області