Поліцейські зустрілися з водіями ужгородського АТП

15.11.2016

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, який стартував по всій Україні, інспектори відділу безпеки дорожнього руху зустрілися з водіями Ужгородського АТП, щоб переговорити про дотримання ПДР.

Сьогодні, інспектори відділу безпеки дорожнього руху Головного управління Національної поліції в Закарпатській області з робочим візитом завітали до водіїв Ужгородського АТП. Поліцейські разом з автоперевізниками обговорили особливості роботи в осінньо-зимовий період, питання технічного стану транспортних засобів та дотримання водіями Правил дорожнього руху.

Під час розмови старшим інспектором відділу безпеки дорожнього руху Віталієм Кузьмою, було наголошено водіям, щодо небезпеки розмов по мобільному телефону за кермом. Під час розмов увага водія значно знижується, тому ризик ДТП підвищується. Дорожньо-транспортні пригоди за участю перевізників призводять до тяжких наслідків, адже в громадському транспорті постійно знаходиться багато людей, тому може постраждати значна кількість людей.

Питання дотримання Правил дорожнього руху активно обговорили всі разом. Усі розуміють небезпеку ігнорування Правил, а також їх наслідки, але тільки спільними зусиллями можна знизити статистику дорожньо-транспортних пригод.

Відділ безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Закарпатській області