ДТП у Буштині: родина потерпілої вдячна поліцейським за оперативний пошук винуватця аварії

25.02.2016

Нагадаємо, вчора в селищі Буштино водій здійснив наїзд на жінку. Замість того, щоб допомогти потерпілій та викликати швидку, винуватець ДТП зник з місця події.  Жінку на дорозі знайшли колеги по роботі, які й викликали швидку. Зараз потерпіла ще перебуває у лікарні, але її стан задовільний. 

Поліцейські наряду дорожньо-патрульної служби з обслуговування доріг державного значення протягом години встановили водія і транспортний засіб.Ним виявився 39-річний житель Тячівського району, який під час аварії перебував за кермом автомобіля марки «Опель-Омега».

Сьогодні до редакції «Тячів Ньюс» звернулась родина Масловських, Оксана(потерпіла) та Іван, які висловили щиру вдячність працівникам поліції за їх оперативну та результативну роботу в пошуку винуватця ДТП.

- Ми дуже вдячні поліцейським наряду дорожньо-патрульної служби, яким вдалось дуже швидко знайти водія, що збив жінку та залшив її на дорозі. Вони молодці, велике їм спасибі! Хай живуть здорові і щасливі! І хай продовжують ловити порушників, які не мають залишатись безнаказаними і повинні знати, що закон є, - наголосив п. Іван.  

За інформацією інтрнет-сторінки «Tyachiv News»