До уваги водіїв мотоциклів та мопедів!

06.04.2016

На автошляхах області власники мотоциклів неабияк полюбляють «гарцювати», як у містах так і в селах. Неуважність, «піар» водіїв двоколісних «залізних коней» дуже часто є причиною ДТП. Найбільше дорожньо-транспортних пригод за участю мотоциклів стаються весною, влітку і восени.

З настанням тепла число мотоциклів та мопедів на дорогах значно побільшало. Тому керівництво відділу управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області звертаються до водіїв мотоциклів неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Тільки за останній тиждень відносно керманичів мототранспорту складено дев’ять адміністративних проколів за порушення Правил дорожнього руху, три з них – за керування в стані сп’яніння. 

Правоохоронці нагадують, що водії даної категорії повинні мати при собі відповідні документи, а також в обов’язковому порядку користуватися мотошоломами. На жаль за кермо мотоциклів сідають часто неповнолітні, без досвіду керування і навіть без водійських прав. Деякі дорожньо-транспортні пригоди трапляються пізно ввечері – через неуважність водіїв та відсутності вмінь керуванням транспорту.

Працівники поліції звертаються з проханням до кожного водія, особливо до неповнолітніх любителів «катання з вітерцем» не сідати за кермо знань Правил дорожнього руху, не маючи повноцінного досвіду керування мотоциклом та  без відповідних документів.

Відділ безпеки дорожнього руху УПД ГУ НП в Закарпатській області