Monthly archive

[17.11.2014] - В Іршавській школі діти вивчали Правила дорожнього руху разом із працівниками ДАІ (ФОТО)

Працівники Іршавської Державтоінспекції докладають чимало зусиль, щоб дорожньо-транспортних пригод за участю дітей не траплялись. У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху державтоінспектор ВДАІ по обслуговуванню Іршавського району майор міліції Михайло Пушкаш навідався днями до учнів 3-го класу Іршавської ЗОШ 1-3 ступенів №2.

[17.11.2014] - Хустські "даішники" провели рейд із безпеки дорожнього руху (ФОТО)

«Безпека на дорозі залежить від кожного учасника дорожнього руху», - коментує начальник Хустського ВДАІ Іван Ізай.

[14.11.2014] - Працівники ДАІ Закарпаття здали кров для учасників АТО та потерпілих в ДТП (ФОТО)

Уже доброю традицією для працівників Державтоінспекції Закарпаття стало здавати кров для тих, хто її потребує. От і сьогодні, 14 листопада, стражі доріг краю здали кожен близько півлітра крові.

[13.11.2014] - На Мукачівщині інспектори ДАІ проводять відразу три цільові профілактичні операції.

До уваги водіїв! 10 по 17 листопада стартував Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.  В рамках Тижня на Мукачівщині, триватимуть цільові профілактичні заходи - «Пішохід», «П’яний за кермом - злочинець» та «Безпечна швидкість».

[11.11.2014] - З 10 листопада в Україні стартує Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Основне завдання тижня безпеки дорожнього руху – нагадати людям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. У цей час в Україні відбудуться наукові та практичні конференції, круглі столи присвячені безпеці на дорогах, різноманітні профілактичні флешмоби та акції.